Wyszukiwarka:
Rabaty i promocje

Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy. Oszczędź nawet do 30% !


Rabat 10% możesz otrzymać za:

  • Polubienie naszego sklepu na Facebooku

  • Zapisanie się do Newslettera

  • Jeśli jesteś klientem posiadającym konto w naszym sklepie, przy każdych zakupach otrzymasz od nas rabat w wysokości 10% wartości Twojego zamówienia na kolejne zakupy. Rabat możesz wykorzystać przy dowolnym zamówieniu ponieważ przyznane rabaty sumują się.


Łącz rabaty w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób!


Jeśli polubiłeś nas na Facebooku lub zapisałeś się na Newslettera przysługuje Ci rabat 10% wkoty zamówienia do wykorzystania na następne zakupy.
Nasze promocje łączą się, więc jeśli skorzystałeś z obu wariantów na kolejne zamówienie przysługuje Ci rabat 20% kwoty pierwszego zamówienia. 
Promocja jest jednorazowa.


Dla klientów zalogowanych w naszych sklepach przygotowaliśmy program lojalnościowy. Przy każdych zakupach otrzymasz od nas rabat w wysokości 10% wartości Twojego zamówienia na kolejne zakupy. Rabat możesz wykorzystać przy dowolnym zamówieniu ponieważ przyznane rabaty sumują się.

Środki przyznane za polubienie nas na Facebooku i Newslettera  łączą się z promocją "10% na kolejne zakupy". 

Np.: Jeśli dokonałeś zakupu na 100 zł, polubiłeś nas na Facebooku oraz zapisałeś się na Newslettera na kolejne zakupy otrzymujesz:
- 10 zł z promocji "10% na kolejne zakupy",
- 10 zł za zapisanie się na Newslettera, 
- 10 zł za polubienie nas na Facebooku, 
Środki do wykorzystania na kolejne zakupy: 30 zł

Jeśli zrezygnujesz z całości lub części zamówienia Twój zwrot zostanie pomniejszony o 10% wartości odesłanych rzeczy. W przypadku zwrotu przyznany rabat zostanie pomniejszony lub anulowany o 10% wartości odesłanych rzeczy. Koszty wysyłki nie podlegają rabatowi.  

Powrót