Wyszukiwarka:
O sklepie


 

     Witamy w naszym Pokoju Mody, mamy nadzieję, że od dziś to również Wasze miejsce spotkań z modą i najnowszymi trendami. Poznajcie Pokój inny niż wszystkie. Codziennie nowe modele, atrakcyjne ceny i promocje. Dokładamy wszelkich starań by każda z Was odnalazła coś dla siebie w korzystnej cenie. Znajdziecie u nas cenione i lubiane marki z całej Europy bez konieczności odwiedzania i przepłacania w galeriach handlowych, a także marki niedostępne w Polsce takie jak: Atmosphere, GEORGE, Jennyfer, Papaya oraz wiele innych.

     W naszej ofercie znajdziecie bluzki i T-shirty. Te z zabawnymi nadrukami i te zupełnie klasyczne, a nawet takie, które wypatrzyliśmy u Waszych modowych idolek. Oferujemy szeroki wybór kobiecych sukienek i spódnic, ukochanych przez Was legginsów, a także niezbędnych, najmodniejszych dodatków.

     Liczymy, że na stałe zagościcie w naszym Pokoju. Z myślą o Was przygotowaliśmy program premiujący kolejne zakupy. Więcej o promocjach i rabatach, oraz jak dokonać u nas zakupów znajdziecie w pozostałych zakładkach.

Rozpocznijmy wspólną przygodę z modą !

Pozdrawiamy,

Zespół Glamroom 

Powrót