Wyszukiwarka:
Zwroty

 

 

Każdemu klientowi GLAMROOM, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22 Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego glamroom.pl przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny, w terminie 100 dni. Termin rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Pisemne oświadczenie o odstąpieniu wraz z paragonem powinno zostać wysłane na adres: GLAMROOM Daszyńskiego 2, 20-250 Lublin lub poprzez wypełnienie formularza zwrotu RMA. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej lub skorzysta z formularza zwrotu / reklamacji.

Pobierz formularz RMA 

 

Zwrot świadczeń: W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od odstąpienia od umowy. Zakupiony towar należy zwrócić na adres: GLAMROOM Daszyńskiego 2, 20-250 Lublin,


Zmiany z dn.
25 grudnia 2014  dotyczące praw konsumenta znajdziesz:


http://www.prawakonsumenta.uokik.gov.pl/zwrot-towaru/


Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłanego towaru nie podlega zwrotowi. Sklep dokonuje zwrotu należności (cena towaru).


W przypadku zwrotu zamówienia, któremu przysługiwała darmowa dostawa, kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszty przesyłki wg cennika dostawy.


Odesłane rzeczy nie mogą nosić śladów używania oraz posiadać oryginalną metkę. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dołączenie do paczki paragonu.

 

Powrót